100. „Bad boy’s girl 2” Blair Holden

bad-boy-s-girl-tom-2-w-iext52747784
Wydawnictwo Jaguar

Dowiedz się, kim jesteś, zanim staniesz się częścią kogoś innego.”

Kontynuacja serii rozpoczętej, jak dla mnie, jedną z fajniejszych młodzieżówek, czyli „Bad boy’s girl”, która przedstawiła opowieść o dziewczynie, która uczy się akceptować siebie, ale posiada też cięty język, myślałam, że dalsza część będzie czymś równie świetnym. Jednakże, bardzo się pomyliłam.

Tessa rozpoczyna studia. To czas na zmiany, rozwój i duży krok ku samodzielnemu życiu. Jednakże dziewczyna nie może cieszyć się tym w pełni. Swoją ogromną przygodę, jakimi są lata spędzone na uczelni, spędzi najprawdopodobniej ze złamanym sercem. I to w dodatku przez kogoś, kogo uważała nie tylko za wroga, najlepszego przyjaciela i miłość w jednym. To nie może wróżyć niczemu dobremu!

Jak potoczą się dalsze losy dziewczyny? Czy poradzi sobie ze złamanym sercem?

„Bo gdy się zakochujesz, to na amen, całą sobą. Każda komórka ciała uzależnia się od obecności tej drugiej osoby. Osoby, dla której zrobisz wszystko, przy której będziesz trwać, choć wiesz, że może rozedrzeć cie na strzępy jednym ruchem dłoni.”

Jak wszyscy wiecie internet zalewa fala książek powstających w serwisie Wattpad. Jest to portal, który pozwala początkującym pisarzom udostępniać swoją twórczość i być zauważonym przez potencjalnych wydawców. Blair Holden również zaczynała publikować na Wattpadzie, stąd też możemy zapoznać się z jej piórem.

Bad boy’s girl 2 to niezwykle nuda, przeciągnięta historia. Opowieść, którą zapoczątkowała pierwsza część, niezwykle szybko się czytała. Byłam zaskoczona, że spodobała mi się i wciągnęła bez końca. Fajnie wykreowanie bohaterowie, w tym główna bohaterka, która skupiała w sobie wiele przeciwstawnych cech, ciągnęło tą książkę i sprawiało, że chce się poznać ich dalsze losy.

Byłam przekonana, że tak będzie i w tym przypadku. Książka licząca niewiele ponad 300 stron ciągnęła się i ciągnęła. Brakowało akcji, irytował Cole, który tylko latał i kontrolował i był w okropny sposób zaborczy wobec Tessy. To wszystko sprawiło, że miałam ochotę rzucić książką w bohaterkę, albo co najmniej w ścianę.

A tu jeszcze tom 3 tej opowieści… pewnie jakoś niedługo sięgnę po tą historię, żeby ją zakończyć, ale nie będzie, niestety, należała do moich ulubionych.

Reklamy

7 myśli na temat “100. „Bad boy’s girl 2” Blair Holden

Dodaj własny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: