80. „Royal. Kraina z jedwabiu” Valentina Fast

royal-tom-2-kraina-z-jedwabiu-w-iext52684892

Wydawnictwo: Media Rodzina

Kolejna część walki o księcia w reality show. Królestwo Viterry żyje tylko tym. Każdy chciałby być na miejscu dziewcząt wybranych do rywalizacji. Każdy chce śledzić ich losy. Tym razem na kandydatki czeka pierwsze zadanie, a po nim pierwsza eliminacja.

Tatiana oraz jej rywalki zostają również zapraszane na pierwsze randki z prawdopodobnymi księciami, które umożliwią lepsze poznanie oraz dzięki temu młodzi mężczyźni będą mogli podjąć decyzję dotyczącą eliminacji. Jednak Tania nie do końca chce brać w tym udział, jej głowę zaprzątają myśli o powrocie do domu, do siostry i jej męża i o pracy w ich warsztacie jubilerskim. Mimo to wszystko, przez jej myśli przebiega niechciana świadomość, że jeden z chłopców zaczyna podobać się jej bardziej niż inni. Do tego wszystkiego dochodzi do jednego wydarzenia, które być może zmieni wszystko.

Kraina z jedwabiu to jeszcze większy rollercoster emocji niż Króleswto ze szkła. Autorka nie marnuje czasu, szybko akcja nabiera tempa. Co stronę dzieją się niesamowite rzeczy,  a do tego, otoczka pięknych sukni, fryzur i przede wszystkim księcia, powinna sprawić, że każda dziewczyna, kobieta czy młodsza czy starsza powinna zakochać się w tym magicznym świecie.

Valentina Fast jak dla mnie stworzyła lepszą serie niż Rywalki. Podobną z racji faktu rywalizacji o księcia, jednakże akcja bardziej się tutaj rozwija, a samo zakończenie sprawia, że chce się sięgnąć po kolejny tom, gdyż kończy się w ważnych i emocjonujących momentach.
Jednym słowem EMOCJE, EMOCJE i jeszcze raz EMOCJE.

Chcę więcej, jak najszybciej. Bo losy Tatiany i innych dziewcząt są ekscytujące i bardzo jestem ciekawa, kto okaże się księciem, co się dzieje w Królestwie, a także która dziewczyna przetrwa rywalizację.

Reklamy

Jedna myśl na temat “80. „Royal. Kraina z jedwabiu” Valentina Fast

Dodaj własny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: